LOT kézipoggyász
LOT kézipoggyász - 55x40x23 cm-re illeszkedik - a LOT repülések maximálisan elfogadható mérete. A megengedett legnagyobb tömeg 8 kg.
Kézipoggyász. A Travelkit által forgalmazott LOT kifejezetten a LOT járatok (55x40x23cm) és az Európába érkező és onnan induló légitársaságok maximális megengedett méreteihez illeszkedik. Mostantól elkerülheti a farkát, hogy a csomagjait a tartályba helyezze. Más hasonló termékektől eltérően, a Travelkit használatával egy olyan kiváló minőségű kézitáskát élvezhet, amelyet kifejezetten kicsi és kompakt, de ugyanakkor könnyű és robosztus kialakítású. A Travelkit LOT kézipoggyász ideális azok számára, akik gyakran utaznak üzleti vagy rövid időre a LOT légitársaság által lefedett célállomásokon.
Minden, amit tudnia kell a LOT csomagokról
LOT poggyász röviden
Csomagolás LOT |
Maximális méretek |
Maximális tömeg |
Hány poggyász van megengedve? |
Költség / poggyász / hadtest |
Kézipoggyász |
55x40x23 cm |
8 kg |
1 |
Díjmentes |
Notebook / laptop táska |
40x30x10 cm |
nem meghatározott |
1 |
Díjmentes |
Poggyász |
Magasság + hossz + szélesség <158cm |
32kg |
1 |
1 ingyenes + egyéb díjak |
A szabad LOT kézipoggyász mérete 55x40x23 cm és 8 kg. A tartásban az első poggyász ingyenes, és további poggyász kerül kifizetésre. Az ár számos tényezőtől függ:
- repülési idő (zsúfolt vagy sem),
- a rendeltetési hely,
- a poggyász súlya (lóháton, poggyász <23kg olcsóbb, mint 23kg fölött)
- a poggyászszolgálat megvásárlásának ideje és helye (az online a legolcsóbb opció)
Javasoljuk, hogy ezt a szolgáltatást online vásárolja, lehetőleg a repülőjegyével. Ellenkező esetben, ha ezt a szolgáltatást a call centeren keresztül vagy közvetlenül a repülőtéren vásárolja meg, az árak jelentősen megnőnek, duplázódnak.
Az alábbiakban részletesen megtalálja az összes poggyászadatot, amikor LOT-nel utazik.
LOT kézipoggyász
A kézipoggyász az, amelyet magával vihetsz a gépen, és ingyenes, feltéve, hogy mérete 55x40x23 cm, és súlya kevesebb, mint 8 kg.
Ezek a méretek a legmagasabbak a szabad kézipoggyász számára, és tartalmazniuk kell minden poggyászt, beleértve a kereket és a fogantyút. A poggyászellenőrzést egy csomagtartó jelölőnégyzet segítségével végzik el (mind a bejelentkezési számlálónál, mind a LOT fedélzeti kapunál), és ha a csomagja nem esik a keretbe, vagy ha a bal oldali poggyász megmarad, köteles fizetni pótdíjat és esetleg a poggyász szállítását a raktárba szállítják.
LOT poggyász
A tartott poggyász az, amelyet átszállít a légitársaságnak a repülőgépbe, és az első díjmentes, és további poggyász felszámítható.
Az árak az utazás idejétől és a repülési időtartamtól függően változnak, 16 és 65 euró között a táska és a repülés között. Az árak a poggyásúlytól függően változnak, a 23 kilogrammnál kisebbek olcsóbbak, mint azok, amelyek meghaladják ezt a súlyt.
A LOT poggyász méretei 158 cm (magasság + hossz + szélesség) és a maximális zsák súlya 32 kg.
Mit vihet be a csomagja a LOT repülőgép fedélzetére
Javasoljuk, hogy az összes törékeny elektronikát, például laptopot, táblagépet és más anyagokat a kézitáskájában tárolja, hogy közelről tartsa őket, és megvédje őket a lehetséges károktól.
A folyadékokat legfeljebb 100 ml-es tartályokban kell szállítani, egyetlen 1 literes rugalmas átlátszó zsákba helyezve. A folyadékok fogalma magában foglalja a következőket: víz, italok, levesek, szirupok, krémek, olajok, folyadékok, parfümök, permetek, habok, gélek, paszták (beleértve a fogkrémet), szempillaspirál és más hasonló tárgyak.
A repülőtértől vagy a repülőtértől mentes, vámmentes üzletektől vásárolt folyadékokat, permeteket, géleket stb. Csomagolva kell rögzített és zárt táskában csomagolni, és a termékeknek a kézhezvétellel együtt a zsákban kell maradniuk az utazás során.
A gyógyszereket és a bébiételeket a kézipoggyászában előre elkészítették, de lehetséges, hogy egyes gyógyszereknek el kell olvasniuk a receptet az orvosától.
Teljesen tilos a LOT kézipoggyászában szállítani
- Sűrített levegő vagy CO2-fegyverek, lőfegyverek és egyéb olyan felszerelések, amelyek képesek vagy látszólag lőfegyverek elindítására és személyi sérülésre képesek, ideértve: bármilyen típusú lőfegyvereket, játékfegyvereket, beleértve a replikákat is, amelyek valósnak tekinthetők, bármely alkatrész, kivéve a puskákat, a CO2-t vagy a sűrített légitámadások, jelző- vagy indítópisztolyok, sportversenyek, rugók, gyalogsági nyilak vagy nyilak, harpuszok vagy víz alatti fegyverek, kardok vagy bármilyen katapultok.
- Berendezések, amelyek meggátolják vagy megakadályozzák, ideértve a következőket: elektrosokk, permetező gáz, irritáló vagy borsszóró vagy állati permet.
- Az éles, hegyes vagy éles tárgyak, amelyek képesek személyi sérülésekre, például "kések, paplanok, tőrök, tengelyek, törzsek, jégtörők, borotvapengék, vágók, ollók, éles harcművészeti felszerelések vagy éles élek, kardok" vagy bármilyen kardot.
- Munkaeszközök és szerszámok, beleértve: sebeket, fúrótornyokat és spirálokat, beleértve az akkumulátorral működtetett fúrógépeket, szerszámokat, beleértve a fegyvereket, csavarhúzókat vagy vésőket, fűrészeket és vágógépeket, beleértve a hordozhatóakat is, fáklyákat és gázlámpákat, pisztolyokat és köröm és snap /
- Élénk hangszerek és elemek, mint például baseball golyók, botok és önvédő botok, harcművészeti felszerelések
Robbanó és tűzveszélyes anyagok és berendezések, mint például: lőszerek, robbanóanyag-tömítések, gyújtózsinórok és robbanóanyagok, bányák, gránátok és más robbanó katonai felszerelések, tűzijátékok és egyéb pirotechnikai, füstölő, dinamit, puskák és robbanóanyagok.
Figyelembe véve a légitársaságok szabályainak és árainak nagyon nagy gyakoriságát, javasoljuk a LOT hivatalos poggyász honlapjának ellenőrzését is.
- Club 55cm kabinos kocsiOut of stock